Αυτή η ανάρτηση είναι επίσης διαθέσιμη στο: Αγγλικα
Η Άννα Κορακάκη τους άφησε όλους άφωνους για ακόμη μια φορά. Μετά το χρυσό μετάλλιο στο Παγκόσμιο Κύπελλο, έσπασε παγκόσμιο ρεκόρ στα 10μ. πιστόλι με επίδοση 391/400. Η Άννα κατετάγη πρώτη στον προκριματικό αγώνα και βγήκε δεύτερη στον τελικό, κερδίζοντας το ασημένιο μετάλλιο. Ο πατέρας της, όπως και η ίδια, ήταν πολύ χαρούμενος με το πως τα πήγε στη Μπολόνια και οι δυο τους ανέβασαν φωτογραφίες από την Ιταλία μαζί με το μετάλλιο και το κρυστάλλινο τρόπαιο.
![korakaki](https://greekaus.com/wp-content/uploads/2016/10/korakaki.png)
![korakaki2](https://greekaus.com/wp-content/uploads/2016/10/korakaki2.png)
Please follow and like us: