Home » ΑΘΛΗΤΙΚΑ » ΜΕ ΔΕΚΑΡΑ Η ΡΕΑΛ ΣΤΗΝ ΒΑΓΙΕΝΟ (BINTEO)

ΜΕ ΔΕΚΑΡΑ Η ΡΕΑΛ ΣΤΗΝ ΒΑΓΙΕΝΟ (BINTEO)

Αυτή η ανάρτηση είναι επίσης διαθέσιμη στο: Αγγλικα

Εντυπωσίασε η Ρεάλ Μαδρίτης στον αγώνα της ενάντια στην Ράγιο Βαγιεκάνο με σκορ 10-2.  Το πρώτο γκολ του αγώνα ήταν του Danilo στο 3′ από την  Ρεάλ Μαδρίτης και κάνει το 1-0. Ισοφάρισε η Ράγιο Βαγιεκάνο και κάνει το 1-1 με γκολ του Antonio Amaya στο 10′.  Μετά από 2 λεπτά η Ράγιο Βαγιεκάνο κάνει το 1-2 με γκολ του Jozabed.  Ο Gareth Bale έβαλε το πρώτο του γκολ στο 25′ και κάνει το 2-2.  Η Ρεάλ βγαίνει στην αντεπίθεση και ο Cristiano Ronaldo με πέναλτι βάζει το πρώτο του γκολ στο 30′ και κάνει το 3-2.  Λίγα λεπτά πριν τις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου ο Gareth Bale βάζει το δεύτερο του γκολ στο 41′.  Στο δεύτερο ημίχρονο ο Karim Benzema βάζει το πρώτο του γκολ στο 48′.  Μέτα από λίγα λεπτά ο Cristiano Ronaldo βάζει το δεύτερο του γκολ στο 53′.  Στο 61′ o Gareth Bale βάζει γκολ και πετυχαίνει χατ τρικ.  Στο 70′ ο Gareth Bale βάζει το τέταρτο προσωπικό γκολ.  Ο Karim Benzema έβαλε το δεύτερο του γκολ στο 80′.  Και το τελευταίο γκολ του αγώνα ήταν του Karim Benzema που πετυχαίνει χατ τρικ λίγα λεπτά πριν τις καθυστερήσεις του δευτέρου ημιχρόνου.